Księga gości

[dodaj wpis]


Edyta i Rafał

21.05.14r. Chcieliśmy podziękować Pani Ewie i całej obsłudze za wspaniałą kompleksowa obsługę dwudniowego wesela na sali OSP, serdecznie polecamy i raz jeszcze dziękujemy.

Agnieszka i Łukasz

Chcemy serdecznie podziękować Pani Ewie oraz całej ekipie firmy Jutako za profesjonalizm, który włożyli w organizację naszego wesela. Słyszeliśmy wiele pozytywnych opinii o firmie Jutako i nie zawiedliśmy się:) Obsługa bardzo sprawna, zawsze uśmiechnięta i miła a jedzenie wyśmienite. Dzięki Pani Ewie i jej zaangażowaniu wszystko zostało dopięte na ostatni guziczek:) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i gorąco polecamy!!!

Paweł Laszczak-muzyk & zespół Desperado | pawellaszczak@interia.pl

Miałem przyjemność grać wesele na sali Podzamcze w Bestwinie. Polecam miłą i profesjonalną obsługę, która jako jedna z niewielu w tych czasach wiedziała że zespół z oczywistych względów powinien dostawać posiłki jako jeden z pierwszych. Dziękuję za to i pozdrawiam. Paweł Laszczak.www.pawellaszczak.pl

Monika i Łukasz

Serdecznie dziękujemy za miłą obsługę naszego przyjęcia weselnego. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy :)

iwona kowalik | iwonakowalik@onet.eu

1 PAŹDZIERNIKA BYŁAM NA SPOTKANIU ROCZNIKA .....SUPER OBSŁUGA ORAZ SALA ....BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO ....DZIĘKUJĘ

Marzena

Lokal godny polecenia,pyszne jedzenie miła obsługa, super odremontowana sala. Nic dodac nic ując.POLECAM!!!

Iwona z Bestwiny | iwo1975@gmail.com

01 pażdziernika tego roku w restauracji Podzamcze odbyło się nasze spotkanie rocznika ze szkoły podstawowej. Wybór lokalu był strzałem w dziesiątkę!!!Odremontowana sala z magicznym blaskiem niezliczonej ilości świateł wprawiała w charakterystyczny nastrój wszystkich gości.Swojsko przybrane stoły i tak samo podane posiłki nie pozwoliły się oprzeć żadnemu łasuchowi:)Jedzenie serwowane przez ciągle uśmiechniętą i miłą obsługę jeszcze bardziej potęgowało swój wygląd,smak i aromat.Wszyscy goście wybawili się do wczesnych godzin rannych i nasze kolejne spotkanie rocznika będzie za 4 lata i oczywiście bez chwili namysłu rezerwujemy ten sam lokal!! DZIĘKUJEMY PANI EWO!!!:)

Roksana i Mariusz

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za obsługę Naszego wesela. Jesteśmy bardzo zadowoleni,jak również nasi goście.Nawet orkiestra była pod wrażeniem i przyznali,że pierwszy raz są na weselu z taką fachową i miłą obsługą. Jedzenie bardzo wszystkim smakowało i naprawdę polecamy bo warto;)

Państwo Korus | iwomacha@gmail.com

Polecamy każdemu i składamy serdeczne podziękowania dla całej ekipy za rewelacyjną obsługę naszego wesela! Wszyscy goście zgodnie twierdzą, że jedzenie było przepyszne i wyglądało super! Jeszcze raz dziękujemy!

Iwona | iwi401@wp.pl

19.02.2011r.w DOMU PRZYJĘĆ " PODZAMCZE " odbył się BAL KARNAWAŁOWY, którego byłam głównym organizatorem :) Cóż mogę napisać, lepiej trafić nie mogłam, po prostu SUPER !!!!!!!! Pięknie odnowiona sala, wspaniała, miła atmosfera, profesjonalna obsługa, świeże, smaczne jedzenie, a to podstawa udanej imprezy i tak właśnie było :) Polecam to miejsce na każdą okazję, nie tylko na BAL....! Dziękuję bardzo Panu Kazkowi, Pani Ewie i wszystkim z obsługi, jesteście moi kochani zgranym zespołem i tak trzymajcie !!!!! Życzę Wam wszystkiego dobrego, wielu zadowolonych klientów i pozdrawiam serdecznie ;)

GOŚĆ SYLWESTROWY 2011

MIAŁAM OKAZJĘ BYĆ NA TYM SYLWESTRZE, BYŁO REWELACYJNIE!!!! BYŁAM W RÓŻNYCH LOKALACH A W TYM BAWIŁAM SIĘ NAJLEPIEJ:)) WYSTRÓJ,OBSŁUGA, NIESAMOWITE JEDZENIE, A DO TEGO CHOĆ RAZ NIE TRZEBA BYŁO MYŚLEĆ JAK WRÓCIĆ DO DOMU.WŁAŚCICIEL POMYŚLAŁ O WSZYSTKIM BYŁ KIEROWCA (BARDZO MIŁA PANI KIEROWCA) KTÓRA ODWOZIŁA WSZYSTKICH GOŚCI.BRAWA ZA POMYSŁOWOŚĆ I TAKĄ DBAŁOŚĆ O KLIENTA!!!!! POLECAM WSZYSTKIM TEN LOKAL NA PRAWDĘ STRZAŁ W 10.!!!!! JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJE ZA FANTASTYCZNĄ ZABAWĘ:))!!!!!

GOŚĆ SYLWESTROWY

WITAM MIAŁEM OKAZJE BYĆ GOŚCIEM NA SYLWESTRZE 2011 W BESTWINIE W KAWIARNI PODZAMCZE NIE ZNAŁEM WCZEŚNIEJ TEGO MIEJCA GRATULUJĘ WŁAŚCICIELOWI TAK PRZYGOTOWANEGO SYLWESTRA I DZIĘKUJE ZA MIŁĄ OBSŁUGE DO SAMEGO RANA

starsze wpisy »

© 2008 Jutako

używamy drukowanych kuponów z unikalnymi kodami rabatowymi